Wiktor Kawka

Wiktor Kawka

Trener

Biografia:

Z zamiłowaniem biegam, w górach, gdzie raz spadam w dół, a raz wdrapuje się na szczyt. Na koncie mam ponad 50 biegów górskich odbywających się wiosną, latem, jesienią i zimą, z czego 21 na dystansie Ultra w Polsce i poza granicami naszego pięknego kraju. Na co dzień trenuję z obciążeniem samego ciała, odważnikami kettlebell i sztangą za pomocą metody HardStyle. Jako jedna z sześciu osób w Polsce posiadam certyfikat StrongFirst Elite (SFB, SFG1, SFG2, SFL) – jestem pierwszym i jedynym w Łodzi. Dodatkowo jestem instruktorem Ground Force Method level I i level II stworzonym na potrzeby FMS (Functional Movement Screen), czyli do oceny i poprawy wzorców ruchowych oraz certyfikowanym instruktorem Flexible Steel level I i level II (rozciąganie siłowe).

W wolnym czasie pracuje jako wykładowca w PTAcademy. Prowadzę warsztaty z zakresu treningu siłowego i kondycyjnego dla trenerów personalnych.
Jeśli interesuje Cię budowanie siły, polepszenie kondycji lub korekcja wzorców ruchowych oraz rozciąganie, nie zastanawiaj się tylko przyjdź do mnie,

bo

#TreningJestCelem 😉

X