Jeśli do tej pory skakanie na trampolinie kojarzyło Ci się z niezwykłą frajdą, niekończącą się zabawą i beztroskim czasem dzieciństwa, który niestety minął mamy dla Ciebie świetną wiadomość! W naszym Klubie znów możesz poczuć się jak dziecko, świetnie się przy tym bawić i dodatkowo spalić ogromne ilości kalorii! Myślisz, że to niemożliwe? A jednak! Wybierz Impuls Jump i przekonaj się na czym polega fenomen trampolinowego szaleństwa. Te zajęcia z dnia na dzień cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ są niezwykle skuteczne i gwarantują niesamowitą zabawę. Ale uważaj, bo skakanie uzależnia i od razu zapiszesz się na kolejne ćwiczenia!

Każdy, kto był chociaż raz na zajęciach z pewnością przekonał się na własnej skórze jak bardzo efektywny jest trening. Chociaż na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że skakanie na trampolinie nie jest zbyt intensywne, prawda jest zupełnie inna! Wykwalifikowany instruktor, szybkie skoki, dynamiczne biegi w miejscu i głośna muzyka z pewnością sprawią, że poczujesz zadyszkę już na rozgrzewce. Ale nie martw się – trening czyni mistrza, systematyczny udział w zajęciach zdecydowanie poprawi Twoją kondycję i wydolność organizmu! Poza tym skakanie na małych, jednoosobowych trampolinach nie obciąża stawów i kręgosłupa dzięki miękkiej powierzchni, która zapewnia odpowiednią amortyzację.

Jakie są pozostałe zalety zajęć na trampolinach?

– trening całego ciała – to bardzo skuteczny sposób na kształtowanie sylwetki i wzmocnienie mięśni, ponieważ podczas zajęć angażujesz nie tylko mięśnie głębokie brzucha, ale także pośladki, uda i łydki. Oprócz tego z pewnością poprawisz swoją koordynację i równowagę.

– szybkie spalanie tkanki tłuszczowej – Impuls Jump to świetny sposób na spalenie ogromnej ilości kalorii podczas każdych zajęć, a systematyczne skakanie gwarantuje pozbycie się zbędnych kilogramów i oponki na brzuchu. Ta intensywna forma treningu cardio z pewnością Ci się nie znudzi! Skacząc przyspieszasz także przemianę materii i stymulujesz procesy trawienne.

– skakanie to wspaniała zabawa! To idealny sposób na poprawę samopoczucia i zredukowanie stresu. Już po pierwszych zajęciach poczujesz mnóstwo pozytywnej energii, niesamowitą satysfakcję i chęć do dalszego działania. Duża dawka śmiechu i dobrej zabawy jest gwarantowana!

Pamiętaj, że każdy trening ma sprawiać Ci radość i frajdę, a nie być kolejnym obowiązkiem do wypełnienia. To czas tylko dla Ciebie i dla Twojego zdrowia. Wykorzystaj ten czas maksymalnie i z pewnością szybko zobaczysz efekty! Impuls Jump to świetne urozmaicenie dotychczasowego planu treningowego, ale także dobra okazja, żeby zacząć swoją przygodę z zajęciami grupowymi. Przyjdź i przekonaj się, że warto skakać i łączyć przyjemne z pożytecznym!

Przeciwwskazania do Impuls Jump:

– ciąża
– dyskopatia
– endoproteza
– duża nadwaga
– choroby układu oddechowego i układu krążenia.