O nas

Impuls Medical Fitness to klub fitness, a zarazem przystań zdrowia i urody, położona tuż przy Twoim domu. Usytuowanie naszych filii na trzech łódzkich osiedlach czyni wizję zdrowego życia i pięknego ciała bliższą niż kiedykolwiek.
Klub Impuls powstał w 1999 roku, jako Ośrodek Odnowy Biologicznej „Impuls”. Swoją działalność rozpoczął na terenie Klubu Start, gdzie do maja 2010 r. była siedziba firmy – obecnie siedziba znajduje się w punkcie przy ul. Głowackiego 10/12. Pozostałe filie znajdują się na terenie AquaParku Fala.

Do Klienta podchodzimy w sposób holistyczny- idea odnowy biologicznej w naszym wydaniu pozwala spalić tkankę tłuszczową, wymodelować wzmocnione ćwiczeniami ciało, a poprzez to ewidentnie spowodować rozładowanie stresu dnia codziennego i dowartościowanie. Zapewniamy indywidualne konsultacje, zalecenia treningowe, kameralne sale, ciepłą i swobodną atmosferę, profesjonalny sprzęt cardio i fitness (bez konieczności stania w kolejce do sprzętów), a co nie mniej ważne w naszym klubie nie obowiązują markowe stroje.

Szeroka oferta zajęć fitness pozwala na spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających Klientów. Dla osób, które nie lubią lub nie mogą ćwiczyć na sali przygotowaliśmy ofertę zajęć w wodzie, która pozwala być aktywnym nawet przy problemach zdrowotnych. Impuls Medical Fitness to nie tylko zajęcia grupowe, ale także indywidualna rehabilitacja. Fizjoterapeuci z ogromnym doświadczeniem pozwolą wrócić do sprawności fizycznej z najtrudniejszych przypadków.

A w ramach relaksu zapraszamy na masaże, saunę oraz zabiegi podwodne, które nie tylko działają zbawiennie dla ciała, ale i dla duszy….:)

X