25 Urodziny IMPULSu

Kochani Klubowicze!
Jutro – 1 kwietnia – nasz klub Impuls obchodzi

25. urodziny  

Tak, tak – 25! Od kilku dni cały nasz Zespół ciężko pracuje, aby ten dzień świętować podwójnie – urodziny naszego klubu chcemy uczcić uruchomieniem platformy z zajęciami online. Mimo, że klub jest nieczynny, chcemy dalej dzielić się z Wami dobrą energią, naszym doświadczeniem i dbać o to, by efekty ćwiczeń nie zostały zmarnowane podczas izolacji .

Jest to dla nas bardzo trudna sytuacja – plany na 25 urodziny było nieco inne… Mamy nadzieję, że będziecie nadal z nami, dołączycie do wirtualnych zajęć ze swoimi ulubionymi Instruktorami – Wasza obecność będzie dla nas ogromnym wsparciem.

Bardzo liczymy na Waszą obecność – tylko dzięki Wam będziemy mieć szanse przetrwać ten bardzo ciężki dla nas czas – dla klubu i całej jego Załogi.

Jakt to wygląda? Dwie filie (Głowackiego i Tatrzańska) połączyły siły – stworzyliśmy wspólny, wstępny grafik. Zajęcia wirtualne oznaczone są słowem “Online” przed nazwą zajęć.

Szczegółową instrukcję obsługi znajdziecie na naszej stronie pod adresem:

    https://impulsmedfit.pl/komunikaty/instrukcja-uczestniczenia-zajeciach-online/

Ponieważ dla nas jest to również nowość – zajęcia będziemy dokładać sukcesywnie Dodamy tylko, że zajęcia będą widoczne tylko i wyłącznie dla osób biorących w nich udział – prywatność w 200% zostanie zachowana.

Wszyscy nasi klienci mogą korzystać ze swoich dotychczasowych karnetów – wszystkim którzy mieli aktywne karnety zostały one przedłużone. Dołożyliśmy do oferty również:

– wejście jednorazowe Online 15 zł,
– karnet fitness Online na 7 dni – 39 zł,
– karnet Online na miesiąc – 139 zł,
– karnet Online Poranek na miesiąc – 89 zł.

Uwaga – pierwsze wejście na zajęcia GRATIS!

Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się znów w naszym klubie – do tego czasu zostańcie w domu, ale dbajcie o siebie i róbcie treningi!

Będziemy bardzo szczęśliwi, jeśli uczcicie z nami w tym trudnym czasie tak ważny dla nas dzień – do zobaczenia jutro o 10.00 na Treningu Obwodowym z Agą i o 19.00 na Szkole Kręgosłupa z Agatą oraz 21:00 Podstawy Kettlebell z Wiktorem

Wszelkich informacji udzielimy:

  • telefonicznie: 501 370 282, 512 081 615,

  • poprzez aplikację messenger.

X